На засіданні Вченої ради ОНАХТ
25    листопада   2014 р.

ВВЕДЕНО В ДІЮ
наказом ОНАХТ від 1.12.2014

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ

ДО ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

У 2015 РОЦI

Практика Международный форум магистрам График консультаций Вітаємо з 1 Вересня! Проняков ндрей Сергеевич Вечер открытых дверей Планшет выигрывай! робота гуртків Вітаємо на сайті Дороздов лександр Ильич День кафедры 9 апреля Прийом 2016 Прими решение Праздник тыквы Палвашова нна Игоревна ОН ПТ приглашает Дисертації Графік консультацій Приглашаем на обучение Ильева Елена Сергеевна Слово завідуючого Патенти Лабораторії кафедри Поспішайте! Поездка в с Дальник Контакти Лекция доц Никитчиной Т Конкурс ! Методичні посібники 20 квітня День кафедри Поздравляем с 1 сентября Правила прийому в ОН ХТ 2015 році Гричишина лла Ивановна Розробки Викладачі Про спеціальність До уваги абітурієнтів! Конференції Южный Ми на Масляній Бакалавру Город профессий С Новым годом! С ПР ЗДНИКОМ ! Дисципліни заочна форма Необхідні документи Працевлаштування Магістратура П Р О Г Р М ЯРМ РКУ В НСІЙ Дисципліни С 8 Марта! Наші випускники ТЕРМІНОВО! Безусов натолий Тимофеевич Файлообмінник Практика фото аспирантам Студентам Барбекю с ОН ПТ Увага конкурс! Новини Фотогалерея Історія кафедри ВНИМ НИЕ Виховна робота Приемная комиссия 2013 С Днем студента! ADMIN Барбекю-шоу Напоминаем! Новий напрямок Методичні матеріали Весенние нитраты День космонавтики Ночь открытых дверей Публікації спірантура Практика 2013 Підготовчі курси Інститут культури Мы обновились Экскурсия по факультету Приглашаем на праздник!