Виховна робота кафедри складається із: діяльності кураторів, залучення студентів до науково-дослідницької роботи, організації та проведенні спільно із студентами "Днів кафедри" та "Тижнів фікультету", участі у конкурсах, виставках, наукових конференціях, спортивних змаганнях, художній самодіяльності академії і факультету, екскурсіях та туристичних подорожах.

День кафедры 9 апреля Ми на Масляній Барбекю-шоу Методичні посібники Студентам Підготовчі курси Дороздов лександр Ильич Ильева Елена Сергеевна Вітаємо зі святом! Оновлення сайту Дисципліни Увага конкурс! До уваги абітурієнтів! Прими решение Ярмарка вакансий Графік консультацій робота гуртків Методичні матеріали Поездка в с Дальник Викладачі Файлообмінник ТЕРМІНОВО! Магістратура С Днем рождения Одесса! Інститут культури кадемии Працевлаштування Новий напрямок Планшет выигрывай! С ПР ЗДНИКОМ ! Практика День кафедры состоялся Город профессий аспирантам ADMIN Ночь открытых дверей Экскурсия по факультету спірантура Приглашаем на праздник! Слово завідуючого Южный День космонавтики Новини День кафедры 2017 Патенти Вітаємо з 1 Вересня! Проняков ндрей Сергеевич Публічна інформація Мы обновились Студенческая конференция Вечер открытых дверей П Р О Г Р М ЯРМ РКУ В НСІЙ Фотогалерея Бакалавру Розробки Монографії Прийом документів до ОН ХТ Дисертації Підручники Лекция доц Никитчиной Т Меню ОН ХТ запрошує на FoodRace Напоминаем! ВНИМ НИЕ Палвашова нна Игоревна С Днем студента! ПТ приглашает С Новым годом! Обучение в Европе Виктория Історія кафедри Международный форум С 8 Марта! Наукова робота студентів Публікації Наші випускники Поздравляем с 1 сентября Дисципліни заочна форма Безусов натолий Тимофеевич Про спеціальність Контакти Прийом 2016 Весенние нитраты Праздник тыквы Лабораторії кафедри Поспішайте!