Обучение в Европе День кафедры 9 апреля Мастер-класс Викладачі Методичні посібники Новий напрямок График консультаций Контакти Семинар С ПР ЗДНИКОМ ! Дисертації С Днем рождения Одесса! Публікації Меню Файлообмінник Студенческая конференция Приглашаем на обучение Розробки Конференції Бакалавру Підготовчі курси ОН ПТ приглашает Інститут культури Поздравляем с 1 сентября Новини До уваги абітурієнтів! Поездка в с Дальник Практика фото 20 квітня День кафедри Працевлаштування Фотогалерея Дороздов лександр Ильич Публічна інформація Історія кафедри С Днем студента! Южный Дисципліни Практика 2013 Палвашова нна Игоревна Про спеціальність Студентам Ильева Елена Сергеевна ADMIN Барбекю с ОН ПТ Магістратура Город профессий Экскурсия по факультету Патенти ХТ запрошує на FoodRace День кафедры состоялся Вітаємо на сайті Гричишина лла Ивановна Ми на Масляній Мы обновились Необхідні документи ТЕРМІНОВО! Вітаємо зі святом! Підручники Прими решение Конкурс ! Вітаємо з 1 Вересня! Напоминаем! День космонавтики Монографії Наукова робота студентів Прийом документів до ОН ХТ Слово завідуючого Весенние нитраты Проняков ндрей Сергеевич Дисципліни заочна форма День кафедры 2017 Харчових технологій Практика Ярмарка вакансий магистрам Виктория аспирантам Методичні матеріали Вечер открытых дверей Международный форум Барбекю-шоу кадемии Лекция доц Никитчиной Т Приглашаем на праздник! ВНИМ НИЕ Планшет выигрывай! Безусов натолий Тимофеевич Поспішайте!