На кафедрі БКПіН пройшла студентська наукова конференція

27 березня 2017р. на кафедрі Біотехнології, консервованих продуктів і напоїв відбулась студентська наукова конференція. В ній активну участь прийняли студенти, що навчаються за програмою «Магістр»,  «Спеціаліст» та «Бакалавр»: Джаман Т.Ю., Емервеісова З.Е., Хаджиу В.С., Сторчак В.Ю., Забранська К.О., Іващук А.І., Данильчук В.В. Представлені роботи  були присвячені новим технологіям, серед яких виробництво солодких маринадів, соління зелених слив, виробництво соків з використанням прийомів «hot, cool break» та застосування нових методів та способів обробки в існуючих технологіях соків, натуральних консервів та овочевої ікри. Студенти-магістри знайомили з тематикою своїх робіт та з поточними результатами дослідів.

Вперше на наукову конференцію були винесені роботи студентів-біотехнологів: Чіпчева О.І., Гніліченко А.Д., Гайтина Л.Д., Уманець А.А., Проданова Г.О. Незважаючи на те, що вони навчаються тільки на другому курсі представлені роботи мають серйозну наукову основу. Завдяки керівникам робіт за цією спеціалізацією проф. Безусову А.Т. та доц. Афанасьєвій Т.М. тематика робіт різноманітна та актуальна, яка затребувана у різних сучасних технологіях: дослідження продуктів молочнокислого бродіння, іммобілізація сичужного ферменту, оцтовокислих бактерій, ферментативна переетерифікація жирів та ін.

На конференції були присутні всі викладачі кафедри БКПіН та викладачі і студенти інших технологічних кафедр. Все пройшло в святковий атмосфері. Роботи викликали зацікавленість присутніх, доповідачам ставили питання та жваво обговорювали наукове рішення проблем. Завершилась конференція врученням студентам грамот за активну участь в науковій роботі та пам’ятними фото.

Поспішайте! кадемии Вітаємо на сайті Графік консультацій Працевлаштування Студенческая конференция С Днем студента! Палвашова нна Игоревна Методичні матеріали Наші випускники Наукова робота студентів Дисертації Южный Практика 2013 Поездка в с Дальник Викладачі Магістратура Конференції Розробки Лекция доц Никитчиной Т Приглашаем на обучение Приемная комиссия 2013 Публікації Город профессий Гричишина лла Ивановна Дороздов лександр Ильич Слово завідуючого ОН ПТ приглашает День космонавтики Конкурс ! Прийом 2016 Студентам День кафедры 9 апреля Контакти Практика Файлообмінник День кафедры состоялся Виктория ВНИМ НИЕ Правила прийому в ОН ХТ 2015 році Вітаємо з 1 Вересня! робота гуртків Меню Інститут культури аспирантам Ильева Елена Сергеевна Патенти ТЕРМІНОВО! Вечер открытых дверей Международный форум Мы обновились Вітаємо зі святом! Новини Прийом документів до ОН ХТ Проняков ндрей Сергеевич День кафедры 2017 Семинар Необхідні документи Барбекю с ОН ПТ Бакалавру Ярмарка вакансий Праздник тыквы Виховна робота С 8 Марта! Новий напрямок Напоминаем! Увага конкурс! Монографії Ми на Масляній График консультаций Історія кафедри спірантура 20 квітня День кафедри Ночь открытых дверей Экскурсия по факультету Дисципліни Прими решение магистрам С Новым годом! Підготовчі курси Фотогалерея Методичні посібники Планшет выигрывай! Весенние нитраты До уваги абітурієнтів! Практика фото ADMIN П Р О Г Р М