На кафедрі БКПіН пройшла студентська наукова конференція

27 березня 2017р. на кафедрі Біотехнології, консервованих продуктів і напоїв відбулась студентська наукова конференція. В ній активну участь прийняли студенти, що навчаються за програмою «Магістр»,  «Спеціаліст» та «Бакалавр»: Джаман Т.Ю., Емервеісова З.Е., Хаджиу В.С., Сторчак В.Ю., Забранська К.О., Іващук А.І., Данильчук В.В. Представлені роботи  були присвячені новим технологіям, серед яких виробництво солодких маринадів, соління зелених слив, виробництво соків з використанням прийомів «hot, cool break» та застосування нових методів та способів обробки в існуючих технологіях соків, натуральних консервів та овочевої ікри. Студенти-магістри знайомили з тематикою своїх робіт та з поточними результатами дослідів.

Вперше на наукову конференцію були винесені роботи студентів-біотехнологів: Чіпчева О.І., Гніліченко А.Д., Гайтина Л.Д., Уманець А.А., Проданова Г.О. Незважаючи на те, що вони навчаються тільки на другому курсі представлені роботи мають серйозну наукову основу. Завдяки керівникам робіт за цією спеціалізацією проф. Безусову А.Т. та доц. Афанасьєвій Т.М. тематика робіт різноманітна та актуальна, яка затребувана у різних сучасних технологіях: дослідження продуктів молочнокислого бродіння, іммобілізація сичужного ферменту, оцтовокислих бактерій, ферментативна переетерифікація жирів та ін.

На конференції були присутні всі викладачі кафедри БКПіН та викладачі і студенти інших технологічних кафедр. Все пройшло в святковий атмосфері. Роботи викликали зацікавленість присутніх, доповідачам ставили питання та жваво обговорювали наукове рішення проблем. Завершилась конференція врученням студентам грамот за активну участь в науковій роботі та пам’ятними фото.

ADMIN Приемная комиссия 2013 20 квітня День кафедри Проняков ндрей Сергеевич Конкурс ! Вітаємо з 1 Вересня! Ночь открытых дверей Правила прийому в ОН ХТ 2015 році Приглашаем на обучение Обучение в Европе Новий напрямок Про спеціальність Магістратура График консультаций ОН ХТ запрошує на FoodRace аспирантам Викладачі Ярмарка вакансий Барбекю с ОН ПТ Практика Праздник тыквы С 8 Марта! Бакалавру Палвашова нна Игоревна Дисципліни ПТ приглашает Публікації Весенние нитраты Лабораторії кафедри Международный форум Дороздов лександр Ильич П Р О Г Р М ЯРМ РКУ В НСІЙ Вечер открытых дверей Экскурсия по факультету робота гуртків Історія кафедри ВНИМ НИЕ Планшет выигрывай! спірантура Графік консультацій Безусов натолий Тимофеевич С Днем студента! Прийом 2016 Прими решение Монографії День кафедры состоялся Оновлення сайту Приглашаем на праздник! Конференції День кафедры 9 апреля Южный Город профессий Наші випускники кадемии С ПР ЗДНИКОМ ! Виховна робота Методичні посібники Вітаємо на сайті Студенческая конференция Гричишина лла Ивановна Напоминаем! Файлообмінник Лекция доц Никитчиной Т Увага конкурс! Слово завідуючого Ильева Елена Сергеевна Необхідні документи Мы обновились Фотогалерея Виктория Підготовчі курси Поспішайте! ТЕРМІНОВО! Працевлаштування Меню Практика фото Прийом документів до ОН ХТ До уваги абітурієнтів! Інститут культури магистрам Публічна інформація Ми на Масляній Поездка в с Дальник