На кафедрі БКПіН пройшла студентська наукова конференція

27 березня 2017р. на кафедрі Біотехнології, консервованих продуктів і напоїв відбулась студентська наукова конференція. В ній активну участь прийняли студенти, що навчаються за програмою «Магістр»,  «Спеціаліст» та «Бакалавр»: Джаман Т.Ю., Емервеісова З.Е., Хаджиу В.С., Сторчак В.Ю., Забранська К.О., Іващук А.І., Данильчук В.В. Представлені роботи  були присвячені новим технологіям, серед яких виробництво солодких маринадів, соління зелених слив, виробництво соків з використанням прийомів «hot, cool break» та застосування нових методів та способів обробки в існуючих технологіях соків, натуральних консервів та овочевої ікри. Студенти-магістри знайомили з тематикою своїх робіт та з поточними результатами дослідів.

Вперше на наукову конференцію були винесені роботи студентів-біотехнологів: Чіпчева О.І., Гніліченко А.Д., Гайтина Л.Д., Уманець А.А., Проданова Г.О. Незважаючи на те, що вони навчаються тільки на другому курсі представлені роботи мають серйозну наукову основу. Завдяки керівникам робіт за цією спеціалізацією проф. Безусову А.Т. та доц. Афанасьєвій Т.М. тематика робіт різноманітна та актуальна, яка затребувана у різних сучасних технологіях: дослідження продуктів молочнокислого бродіння, іммобілізація сичужного ферменту, оцтовокислих бактерій, ферментативна переетерифікація жирів та ін.

На конференції були присутні всі викладачі кафедри БКПіН та викладачі і студенти інших технологічних кафедр. Все пройшло в святковий атмосфері. Роботи викликали зацікавленість присутніх, доповідачам ставили питання та жваво обговорювали наукове рішення проблем. Завершилась конференція врученням студентам грамот за активну участь в науковій роботі та пам’ятними фото.

Про спеціальність Вітаємо з 1 Вересня! Прийом документів до ОН ХТ Ми на Масляній Планшет выигрывай! С Днем рождения Одесса! Вечер открытых дверей Харчових технологій Барбекю с ОН ПТ Ночь открытых дверей Лекция доц Никитчиной Т График консультаций Проняков ндрей Сергеевич Дисертації Увага конкурс! Гричишина лла Ивановна Оновлення сайту Семинар Весенние нитраты Графік консультацій Прими решение Необхідні документи Бакалавру Дисципліни заочна форма Контакти Патенти Публічна інформація спірантура Публікації Монографії Международный форум Студенческая конференция Лабораторії кафедри Інститут культури Напоминаем! Приемная комиссия 2013 Дороздов лександр Ильич Працевлаштування Наукова робота студентів Приглашаем на обучение Практика Поспішайте! Файлообмінник Праздник тыквы Слово завідуючого Підготовчі курси С Новым годом! До уваги абітурієнтів! магистрам кадемии Обучение в Европе Меню Барбекю-шоу Безусов натолий Тимофеевич Наші випускники Практика фото Викладачі Приглашаем на праздник! Історія кафедри С 8 Марта! Новини С Днем студента! Конференції Практика 2013 Поездка в с Дальник ОН ХТ запрошує на FoodRace ADMIN Мастер-класс Підручники Методичні посібники С ПР ЗДНИКОМ ! Магістратура Розробки Методичні матеріали Виховна робота Фотогалерея Прийом 2016 ПТ приглашает Палвашова нна Игоревна Поздравляем с 1 сентября День кафедры состоялся Экскурсия по факультету День кафедры 2017 Виктория Южный Ильева Елена Сергеевна 20 квітня День кафедри П Р О Г Р М