5-6 листопада відбулася вже вшосте науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Проблеми формування здорового способу життя у молоді».

Конференція пройшла за підтримки ОНАХТ і ПТК «Шабо». Проблематика конференції актуальна й різноманітна. Сучасну молоду людину турбують медичні аспекти здорового способу життя, виробництво харчових продуктів лікувально-оздоровчого направлення, вода й сучасні проблеми екології, роль самих студентів в формуванні світогляду молоді.

Студентами кафедри та спорідненими напрямками інших ВУЗів були представлені доповіді в рамках проблематики конференції «ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИРОБНИЦТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ЛІКУВЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО НАПРЯМКУ».

Секційне пленарне засідання КАФЕДРИ БІОТЕХНОЛОГІЇ, КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ І НАПОЇВ відбулося 5 листопада в 13.00, Ауд. Б-428

Голова – Безусов А.Т., д-р техн. наук, професор, зав. каф. ОНАХТ;

Секретар —Ліганенко М.Г., аспірант кафедри БКПіН

На секційному засіданні кафедри було представлено більше 8-ми докладів молодих вчених та студентів. Теми наукових робіт дуже різноманітні. Це й: «Розробка технології отримання біовітамінного концентрату В12» (Чабанова А., викладач спеціальних  технологічних дисциплін МТТ,  Одеська національна академія харчових технологій), «Чинники формування якості томатних соусів» (Ярмоленко А.В., студентка IV курсу факультету МТМС, Донецький національний університет економіки і торгівлі їм. М. Туган-Барановського), «Исследование соков гранатовых отечественного производства» (Махов М.С., Зайцева М.А., студенти IV курса факультета МТТД, Донецький національний університет економіки і торгівлі їм. М. Туган-Барановського), «Роль пектиновмісних солодких страв у харчуванні дітей та підлітків» (Федірко А.О., студентка ІІ курсу факультету ХТ, Сумський національний аграрний університет).

Найкращим було визнано доповідь аспірантки кафедри БКПіН (Одеська національна академія харчових технологій) Кузнецової  К.Д. «Розробка технології консервованих продуктів з підвищеним вмістом хлорофілу».

Всі теми були дуже пізнавальними, викликали інтерес аудиторії, що свідчить про те що нашу молодь дійсно турбує проблема сучасного способу життя.

Всім, хто приймав участь у конференції, бажаємо творчих успіхів, особистого щастя та здорового способу життя!

Чекаємо на молодих вчених та цікаві доповіді наступного року.

Ільєва О.С., доцент каф. БКПіН

Афанасьєва Т.М., асистент каф. БКПіН

С Днем рождения Одесса! День космонавтики Необхідні документи Правила прийому в ОН ХТ 2015 році Обучение в Европе Проняков ндрей Сергеевич Про спеціальність Дисципліни заочна форма Виктория Викладачі Ильева Елена Сергеевна Меню Студенческая конференция Вітаємо з 1 Вересня! Ночь открытых дверей Розробки Гричишина лла Ивановна Весенние нитраты Безусов натолий Тимофеевич Вечер открытых дверей Монографії Поездка в с Дальник Новини Вітаємо на сайті Файлообмінник Патенти С 8 Марта! Графік консультацій Ми на Масляній Виховна робота ОН ПТ приглашает Магістратура Семинар Підручники Ярмарка вакансий Фотогалерея 20 квітня День кафедри ХТ запрошує на FoodRace С Днем студента! День кафедры 9 апреля Прийом 2016 Наші випускники Дороздов лександр Ильич Прими решение П Р О Г Р М ЯРМ РКУ В НСІЙ Прийом документів до ОН ХТ Конференції Поздравляем с 1 сентября Працевлаштування Новий напрямок Барбекю с ОН ПТ Вітаємо зі святом! Поспішайте! Практика Методичні посібники Дисертації Международный форум Дисципліни Мы обновились Лекция доц Никитчиной Т Напоминаем! Наукова робота студентів Лабораторії кафедри робота гуртків Публікації Публічна інформація Город профессий Бакалавру Оновлення сайту Барбекю-шоу Планшет выигрывай! Увага конкурс! Палвашова нна Игоревна Приглашаем на обучение Інститут культури Приемная комиссия 2013 Приглашаем на праздник! День кафедры 2017 Студентам Конкурс ! спірантура Южный Методичні матеріали Экскурсия по факультету Практика фото