5-6 листопада відбулася вже вшосте науково-практична конференція молодих вчених і студентів «Проблеми формування здорового способу життя у молоді».

Конференція пройшла за підтримки ОНАХТ і ПТК «Шабо». Проблематика конференції актуальна й різноманітна. Сучасну молоду людину турбують медичні аспекти здорового способу життя, виробництво харчових продуктів лікувально-оздоровчого направлення, вода й сучасні проблеми екології, роль самих студентів в формуванні світогляду молоді.

Студентами кафедри та спорідненими напрямками інших ВУЗів були представлені доповіді в рамках проблематики конференції «ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ВИРОБНИЦТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ЛІКУВЛЬНО-ПРОФІЛАКТИЧНОГО НАПРЯМКУ».

Секційне пленарне засідання КАФЕДРИ БІОТЕХНОЛОГІЇ, КОНСЕРВОВАНИХ ПРОДУКТІВ І НАПОЇВ відбулося 5 листопада в 13.00, Ауд. Б-428

Голова – Безусов А.Т., д-р техн. наук, професор, зав. каф. ОНАХТ;

Секретар —Ліганенко М.Г., аспірант кафедри БКПіН

На секційному засіданні кафедри було представлено більше 8-ми докладів молодих вчених та студентів. Теми наукових робіт дуже різноманітні. Це й: «Розробка технології отримання біовітамінного концентрату В12» (Чабанова А., викладач спеціальних  технологічних дисциплін МТТ,  Одеська національна академія харчових технологій), «Чинники формування якості томатних соусів» (Ярмоленко А.В., студентка IV курсу факультету МТМС, Донецький національний університет економіки і торгівлі їм. М. Туган-Барановського), «Исследование соков гранатовых отечественного производства» (Махов М.С., Зайцева М.А., студенти IV курса факультета МТТД, Донецький національний університет економіки і торгівлі їм. М. Туган-Барановського), «Роль пектиновмісних солодких страв у харчуванні дітей та підлітків» (Федірко А.О., студентка ІІ курсу факультету ХТ, Сумський національний аграрний університет).

Найкращим було визнано доповідь аспірантки кафедри БКПіН (Одеська національна академія харчових технологій) Кузнецової  К.Д. «Розробка технології консервованих продуктів з підвищеним вмістом хлорофілу».

Всі теми були дуже пізнавальними, викликали інтерес аудиторії, що свідчить про те що нашу молодь дійсно турбує проблема сучасного способу життя.

Всім, хто приймав участь у конференції, бажаємо творчих успіхів, особистого щастя та здорового способу життя!

Чекаємо на молодих вчених та цікаві доповіді наступного року.

Ільєва О.С., доцент каф. БКПіН

Афанасьєва Т.М., асистент каф. БКПіН

Файлообмінник ВНИМ НИЕ Лабораторії кафедри Мы обновились Вечер открытых дверей С Новым годом! День космонавтики Праздник тыквы Фотогалерея Прими решение График консультаций Правила прийому в ОН ХТ 2015 році Дисципліни Підручники Патенти Виховна робота Прийом 2016 Международный форум Історія кафедри Конференції Южный магистрам Ярмарка вакансий Розробки День кафедры состоялся Поездка в с Дальник кадемии Наукова робота студентів Меню Вітаємо зі святом! Поспішайте! Необхідні документи Приглашаем на праздник! аспирантам Студентам ТЕРМІНОВО! робота гуртків Підготовчі курси Проняков ндрей Сергеевич Про спеціальність Лекция доц Никитчиной Т Монографії Обучение в Европе Практика фото Новий напрямок Практика Інститут культури День кафедры 2017 Викладачі С 8 Марта! С Днем студента! Магістратура Весенние нитраты Публікації Приемная комиссия 2013 Напоминаем! Вітаємо з 1 Вересня! Поздравляем с 1 сентября ADMIN Методичні матеріали Контакти Палвашова нна Игоревна Працевлаштування Дисципліни заочна форма Гричишина лла Ивановна Барбекю-шоу С Днем рождения Одесса! Планшет выигрывай! Город профессий С ПР ЗДНИКОМ ! Увага конкурс! Слово завідуючого Ночь открытых дверей Новини Приглашаем на обучение Ильева Елена Сергеевна Барбекю с ОН ПТ Дисертації Прийом документів до ОН ХТ Конкурс ! Бакалавру спірантура До уваги абітурієнтів! 20 квітня День кафедри Методичні посібники Экскурсия по факультету Студенческая конференция Наші випускники Дороздов лександр Ильич