Звернення Дмитра Табачника у зв´язку з ситуацією в Україні.

Шановні батьки, вчителі та викладачі, учні та студенти!

Зараз Україна переживає нелегкі часи. І в ці складні дні хочу звернутися до всіх сімей, в яких є мати, батько, сини та доньки, брати і сестри, рідні та близькі родичі. Найголовнішим у кожній сім’ї є життя та здоров´я дітей. Діти завжди у скрутну хвилину звертаються до своїх батьків. Тому прошу – бережіть один одного!

Неможливо спокійно дивитися на те, до чого вдаються певні політики та радикальні активісти заради досягнення своїх цілей і задоволення політичних амбіцій. Заклики та заяви перемішалися з незаконними діями і правопорушеннями.

Читати далі...

  • Коментарі не знайдені

Залишити свій коментар

0
правилами та умовами.

Новини

Сайт приймальної комісії

Фотогалерея

Сайт приймальної комісії
Викладачі Методичні посібники Працевлаштування робота гуртків Приглашаем на обучение Наші випускники Меню спірантура Лекция доц Никитчиной Т Приемная комиссия 2013 Практика 2013 Правила прийому в ОН ХТ 2015 році Новий напрямок Необхідні документи Ми на Масляній Праздник тыквы Семинар График консультаций День кафедры 2017 Вечер открытых дверей Вітаємо зі святом! ОН ПТ приглашает Барбекю-шоу Палвашова нна Игоревна День космонавтики Барбекю с ОН ПТ Поспішайте! Поездка в с Дальник Прийом документів до ОН ХТ Город профессий Про спеціальність магистрам ТЕРМІНОВО! Інститут культури Наукова робота студентів Обучение в Европе До уваги абітурієнтів! Публікації Розробки Вітаємо з 1 Вересня! Южный Магістратура Студенческая конференция Поздравляем с 1 сентября Файлообмінник С Новым годом! С Днем студента! Планшет выигрывай! Гричишина лла Ивановна Практика Підручники Фотогалерея Студентам ADMIN аспирантам ХТ запрошує на FoodRace Патенти Бакалавру Экскурсия по факультету Международный форум Слово завідуючого Прими решение С Днем рождения Одесса! Графік консультацій Ночь открытых дверей Контакти Історія кафедри П Р О Г Р М ЯРМ РКУ В НСІЙ С ПР ЗДНИКОМ ! День кафедры состоялся 20 квітня День кафедри кадемии Напоминаем! Приглашаем на праздник! Оновлення сайту Прийом 2016 День кафедры 9 апреля Виховна робота Вітаємо на сайті ВНИМ НИЕ Увага конкурс! Методичні матеріали Монографії Конференції Весенние нитраты Конкурс !
/*
*/