Безусов натолий Тимофеевич Обучение в Европе Приглашаем на обучение Необхідні документи Практика Графік консультацій Студентам Лекция доц Никитчиной Т Палвашова нна Игоревна Працевлаштування Планшет выигрывай! День кафедры 9 апреля Проняков ндрей Сергеевич День космонавтики Підготовчі курси Увага конкурс! Южный Публікації Город профессий Барбекю-шоу ОН ПТ приглашает робота гуртків ХТ запрошує на FoodRace Весенние нитраты День кафедры 2017 Підручники Ильева Елена Сергеевна Практика 2013 Экскурсия по факультету Розробки ВНИМ НИЕ ТЕРМІНОВО! Вечер открытых дверей Прийом 2016 20 квітня День кафедри Конференції С Днем рождения Одесса! Мы обновились Наші випускники С Днем студента! Файлообмінник Прийом документів до ОН ХТ Дороздов лександр Ильич Поспішайте! Приглашаем на праздник! Патенти Дисертації С ПР ЗДНИКОМ ! Напоминаем! Викладачі Про спеціальність Международный форум Барбекю с ОН ПТ П Р О Г Р М ЯРМ РКУ В НСІЙ Вітаємо на сайті Прими решение магистрам Гричишина лла Ивановна Контакти Наукова робота студентів Студенческая конференция ADMIN Публічна інформація Монографії Семинар Ми на Масляній Бакалавру Поздравляем с 1 сентября С 8 Марта! Новини День кафедры состоялся Практика фото Історія кафедри Лабораторії кафедри Ночь открытых дверей Новий напрямок Дисципліни заочна форма Інститут культури Вітаємо з 1 Вересня! Фотогалерея Виктория Правила прийому в ОН ХТ 2015 році кадемии Вітаємо зі святом!