ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

НА 2017-2018 навч. рік (I СЕМЕСТР)

Наукова ступінь

Афанасьєва Т.М.

11-00 -12-00

Б-411

Тематика наукових робіт студентів кафедри

2012-2013 рік

• Удосконалення технології натуральних овочевих консервів.
  • Біотехнологія фруктово-ягідних паст лікувально-профілактичного призначення.
  • Розробка технології консервованих томат-продуктів з використанням методів біотехнології.
  • Розробка технології бета ціанового барвника із столового буряка.
  • Розробка технології продуктів лікувально-профілактичного призначення з зелених листових овочів.
  • Розробка технології фруктово-овочевих приправ.
  • Удосконалення технології квашеної капусти у дрібній тарі.

2013-2014 рік

• Розробка консервованих овочевих бульйонів пребіотичної дії.
  • Удосконалення технології  комплексної переробки томатів.

2014-2015 рік

•  Розробка технології гострих солодких приправ «Чатні».
  • Розробка технології фруктово-овочевих соусів з використанням пектинметилестерази рослинної сировини.
  • Розробка технології виробництва варення із тропічної сировини.
  • Розробка біотехнології консервованого соку із капусти.

2015-2016 рік

• Розробка соковмісного напою з відходів молочного виробництва.
  • Удосконалення технології фруктово-ягідних нектарів і напоїв.

2016-2017 рік

Слово завідуючого Конференції Палвашова нна Игоревна Дисципліни заочна форма Лабораторії кафедри Підручники Ночь открытых дверей ВНИМ НИЕ С Днем рождения Одесса! Вітаємо на сайті Приглашаем на обучение Конкурс ! Файлообмінник Наші випускники Новий напрямок График консультаций Патенти Вітаємо зі святом! Інститут культури Монографії Город профессий День кафедры 2017 Безусов натолий Тимофеевич Наукова робота студентів Студентам Международный форум ТЕРМІНОВО! Виктория Напоминаем! ОН ПТ приглашает Лекция доц Никитчиной Т Працевлаштування Мы обновились Студенческая конференция Поездка в с Дальник Фотогалерея Барбекю с ОН ПТ Графік консультацій ADMIN Обучение в Европе Дисципліни Вечер открытых дверей Про спеціальність Меню спірантура Гричишина лла Ивановна Планшет выигрывай! Практика фото До уваги абітурієнтів! Поздравляем с 1 сентября Экскурсия по факультету Контакти Дисертації С Днем студента! Дороздов лександр Ильич Вітаємо з 1 Вересня! Підготовчі курси Весенние нитраты Харчових технологій Южный Оновлення сайту Виховна робота День кафедры 9 апреля С 8 Марта! С ПР ЗДНИКОМ ! магистрам Прийом 2016 Ярмарка вакансий Прийом документів до ОН ХТ П Р О Г Р М ЯРМ РКУ В НСІЙ Праздник тыквы кадемии Публікації Розробки Приемная комиссия 2013 Увага конкурс! С Новым годом! Проняков ндрей Сергеевич День космонавтики Ми на Масляній Викладачі Бакалавру Необхідні документи Поспішайте!