ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ

НА 2017-2018 навч. рік (I СЕМЕСТР)

Наукова ступінь

Афанасьєва Т.М.

11-00 -12-00

Б-411

Тематика наукових робіт студентів кафедри

2012-2013 рік

• Удосконалення технології натуральних овочевих консервів.
  • Біотехнологія фруктово-ягідних паст лікувально-профілактичного призначення.
  • Розробка технології консервованих томат-продуктів з використанням методів біотехнології.
  • Розробка технології бета ціанового барвника із столового буряка.
  • Розробка технології продуктів лікувально-профілактичного призначення з зелених листових овочів.
  • Розробка технології фруктово-овочевих приправ.
  • Удосконалення технології квашеної капусти у дрібній тарі.

2013-2014 рік

• Розробка консервованих овочевих бульйонів пребіотичної дії.
  • Удосконалення технології  комплексної переробки томатів.

2014-2015 рік

•  Розробка технології гострих солодких приправ «Чатні».
  • Розробка технології фруктово-овочевих соусів з використанням пектинметилестерази рослинної сировини.
  • Розробка технології виробництва варення із тропічної сировини.
  • Розробка біотехнології консервованого соку із капусти.

2015-2016 рік

• Розробка соковмісного напою з відходів молочного виробництва.
  • Удосконалення технології фруктово-ягідних нектарів і напоїв.

2016-2017 рік

Приемная комиссия 2013 Методичні посібники До уваги абітурієнтів! Обучение в Европе ВНИМ НИЕ Экскурсия по факультету Прийом документів до ОН ХТ Ночь открытых дверей Вітаємо зі святом! Конференції Семинар робота гуртків аспирантам Ми на Масляній Безусов натолий Тимофеевич Конкурс ! День кафедры 2017 Вітаємо з 1 Вересня! ОН ХТ запрошує на FoodRace Ярмарка вакансий Вечер открытых дверей Прийом 2016 Фотогалерея Контакти Барбекю-шоу Мы обновились Публікації Гричишина лла Ивановна Патенти График консультаций Файлообмінник Виховна робота кадемии Підручники Новий напрямок Розробки Приглашаем на праздник! Викладачі Працевлаштування ADMIN Ильева Елена Сергеевна Прими решение спірантура Бакалавру Наші випускники Лекция доц Никитчиной Т Магістратура Оновлення сайту Дисертації Виктория Студенческая конференция Правила прийому в ОН ХТ 2015 році День кафедры состоялся Южный Графік консультацій магистрам Планшет выигрывай! Вітаємо на сайті Праздник тыквы Поездка в с Дальник Дисципліни заочна форма С Днем рождения Одесса! Студентам Наукова робота студентів Лабораторії кафедри Приглашаем на обучение Методичні матеріали П Р О Г Р М ЯРМ РКУ В НСІЙ Публічна інформація Практика С ПР ЗДНИКОМ ! Необхідні документи Монографії Увага конкурс! Дисципліни Новини Международный форум Весенние нитраты Дороздов лександр Ильич Слово завідуючого Город профессий Практика фото Напоминаем! Палвашова нна Игоревна Поспішайте!